top of page

REKTİFİKASYON

Tüm danışmanlıklar telefon görüşmesi şeklinde yapılmaktadır.

Bir saat ve üzeri sürecek olan görüşmelerinizde "Google Meet" platformunu tercih edebilirsiniz.

Solar Fire
baby.png

Rektifikasyon - Doğum Saati Tespiti

Sonuç Alma Süresi;

3 Hafta  /   1055 TL

(Kart ile online ödeme komisyonu ayrıca eklenmektedir.)

Analiz Hakkında;

Doğum haritanız, tıpkı parmak iziniz gibi yeryüzünde sadece size özeldir. Ancak doğum haritanızın parmak iziniz kadar size özel kılınabilmesi için, doğru doğum saatiyle çıkarılmış olması gerekir. Bir Astrolog’un vereceği bilgilerin size özel olabilmesi ve yönelteceğiniz sorulara sağlıklı yanıtlar alabilmeniz için doğum saatinize göre çıkarılmış doğum haritanız kullanılmalıdır. 


Rektifikasyon, doğum saatinizi doğrulamak ve kesinleştirmek için uygulanan bir işlemdir. Rektifikasyon işlemi hayatınızla ilgili sizden istenen önemli olaylar ve tarihleri ile yapılır. Bana vereceğiniz bilgiler ne kadar sağlıklı ve ayrıntılı olursa, rektifikasyon işlemi ile doğum saatinize en doğru şekilde ulaşmam da o kadar mümkün olacaktır.


Rektifikasyon işleminde, doğum haritanız zamanda yolculuk yapar gibi geçmişe doğru işletilir. Geçmişte yaşadığınız önemli olayların gerçekleştiği zamanlara bakılarak çıkarılan haritalar, sizin doğum haritanızla karşılaştırılır. Söz konusu olayın doğru zamanlamayla gerçekleşmesi için sizin hangi saatte doğmuş olmanız gerektiği incelenir.

 

Rektifikasyon sonucunun kesinliği, siz vereceğim formu doldururken belirteceğiniz olayların özellikle hangi ay, yıl ve mümkünse günde gerçekleştiği bilgisiyle yakından ilişkilidir. Net bilgiler kullanılarak gerçekleştirilen bir rektifikasyon işlemi, doğum saatini mümkün olduğunca doğru saptayabilmemizi sağlar. Bu yüzden, formdaki soruları yanıtlarken belirteceğiniz olayların zaman bilgisini verirken lütfen dikkatli olunuz, saat bilgisini (eğer mevcutsa) belirtmeyi lütfen unutmayınız.
 

Bazı soruları fazla kişisel bulup yanıt vermekten kaçınmak isteyebilirsiniz. Ancak, bu kişisel bilgiler doğum haritanızı size özel kılabilmek açısından önem taşımaktadır. Şundan kesinlikle emin olabilirsiniz: Bu formda kendiniz hakkında ileteceğiniz her türlü bilgi tamamen gizli tutulacak ve bir başkasıyla hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır. 

 

(REKTİFİKASYON İŞLEMİ İÇİN DOĞUM SAATİNİZİ EN FAZLA 4 SAATLİK BİR ARALIK OLARAK BİLİYOR OLMANIZ GEREKLİDİR ÖRNEĞİN 15.00 - 19.00 ARASINDA DOĞMUŞUM GİBİ.)

 

Saat çalışması randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır. KESİNLİKLE FALCILIK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.

 

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

bottom of page