top of page

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Tüm danışmanlıklar telefon görüşmesi şeklinde yapılmaktadır.

Bir saat ve üzeri sürecek olan görüşmelerinizde "Google Meet" platformunu tercih edebilirsiniz.

Solar Fire
Burç Şeması

Tam Kapsamlı Doğum Haritası Analizi

               1 saat 15 dk. /   1375 TL

+6 Aylık Öngörülü /   1750TL

(Kart ile online ödeme komisyonu ayrıca eklenmektedir.)

Analiz Hakkında;

Popüler astrolojinin yanıltıcı algısının çok ötesine, doğum anınızın matematiğinin, doğumunuzdan gelen astrolojik etkilerin gizemlerine, astrolojik haritanıza doğru birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz.

Varoluşunuzdan gelen güçlü ve zayıf yanlarınızı, yaşamın size sunacağı fırsatları ve karşınıza çıkacak engelleri anlamak, içgüdüsel tepkilerinizi, bilinçaltınızda gizli kalmış inançlarınızı ve algı kalıplarını açığa çıkarmak için "Doğum Haritası Analizi" bir fener gibidir, kendinize mutlu bir yaşam kurmanız için yolunuzu aydınlatır. Gerçek kimliğinizi anlar ve kendiniz için daha doğru seçimler yapma şansını yakalarsınız.

Astrolojik harita doğum anımızdaki gökyüzünün fotoğrafıdır, bizim kullanma kılavuzumuzdur adeta. Yaşadığımız dünya, sonsuz bir evrenin içinde ve sürekli hareket halinde. Bizler, en küçük birimimize kadar bu akıl almaz varoluşun manyetik etkilerinin altında, kendi gerçekliğimizi tam anlayamadan günlük yaşamın koşuşturmacası içinde yaşayıp gidiyoruz. Oysa insan, sadece bir an durup gökyüzüne baktığında ve bizden büyük olan her şeyin farkına vardığında bile kendini başka bir gözle görüyor.

Haritalarımız, Güneş’in, Ay’ın, Güneş Sistemimizdeki gezegenlerin, onlarca farklı gök cisminin ve burçların etkisi altında ve herkes için neredeyse DNA kadar eşsiz bir yapıda. Doğum Haritanızı bilmek, potansiyellerinizi fark etmektir ve potansiyelinizin farkına varmak sizi özgürleştirir. Astrolojik danışmanlık almak bu anlamda, geçmişi iyi anlamak, gelecek potansiyellerine hazırlıklı olarak tam bugünü, bu anı yaşamayı ve yaşamın tadına varmayı sağlayabilir. Gerçekler özgürleştirir, özgür insan mutlu insandır. Kendinize bu hediyeyi vermek, kendiniz için yapacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır.

KESİNLİKLE FAL DEĞİLDİR! FALCILIK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR. Bu analizi alabilmek için Doğum bilgilerinizi tam ve net olarak bilmeniz gerekli bu bilgiler; Doğum Tarihi, Doğum Saati, Doğum Yeri bilgileridir. (Doğum saatinizi en fazla 30 dakikalık bir aralık içinde olabilir örneğin; 13:00 - 13:30 arası gibi.) Görüşme randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

bottom of page