top of page

HORARY ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

Tüm danışmanlıklar telefon görüşmesi şeklinde yapılmaktadır.

Bir saat ve üzeri sürecek olan görüşmelerinizde "Google Meet" platformunu tercih edebilirsiniz.

Solar Fire
Eski çalar saat

Horary (Soru Astrolojisi) Analizi

 10dk/  425 TL

(Kart ile online ödeme komisyonu ayrıca eklenmektedir.)

Analiz Hakkında;

Hayatın karmaşıklıkları, zaman zaman bize yön gösteren bir pusula olmadan gezindiğimiz bir labirent gibi gelebilir. İşte tam bu noktada, Horary Soru Astrolojisi devreye giriyor. Horary Soru Astrolojisi, gökyüzündeki gezegenlerin ve yıldızların pozisyonlarına dayalı olarak özel sorularınıza net cevaplar bulmanıza yardımcı olan eşsiz bir astroloji dalıdır. Eğer önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, bir sorunun üstesinden gelmeye çalışıyorsanız veya geleceği daha net görmek istiyorsanız, Horary Soru Astrolojisi Danışmanlığı size bu süreçte eşlik edebilir.

Peki, Horary Soru Astrolojisi Danışmanlığı nedir?

Horary Soru Astrolojisi, özel bir soruya yanıt ararken gökyüzündeki anın astrolojik haritasını çıkarmayı içerir. Siz bir soru sorarsınız ve o sorunun anlık bir astrolojik haritası çıkarılır. Bu harita, gezegenlerin pozisyonlarına, evlere ve açılara dayalı olarak sorunuzun yanıtını bulmanıza yardımcı olur. Bu çalışmada ben sizin için astrolojik bir perspektif sunarak daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilirim.

Horary Soru Astrolojisi ile neler öğrenebilirsiniz?

  • İlişkiler: Aşk hayatınızla ilgili sorularınız mı var? İlişkinizin geleceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz? Horary Soru Astrolojisi, ilişki sorunlarına ve geleceğine dair ışık tutabilir.

  • Kariyer: Kariyerinizle ilgili önemli bir karar mı almanız gerekiyor? Hangi işi seçmeniz gerektiğini mi merak ediyorsunuz? Horary Soru Astrolojisi, iş hayatınızdaki yönünüzü belirlemenizde size rehberlik edebilir.

  • Finans: Maddi konularda endişeler mi yaşıyorsunuz? Yatırım yapmak veya mülk satın almak gibi finansal kararlar öncesinde Horary Soru Astrolojisi ile danışabilirsiniz.

  • Sağlık: Sağlık sorunlarına dair endişeleriniz mi var? Horary Soru Astrolojisi, sağlık durumunuza dair önemli ipuçları sunabilir.

Unutmayın ki Horary Soru Astrolojisi, kişisel gelişim ve karar verme sürecinize katkı sağlayan bir araçtır. Ancak son kararlarınızı kendiniz vermelisiniz.

Yaklaşık 5-10 dakikalık bir telefon görüşmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Bu analizi alabilmek için Doğum bilgilerinizi (Tarih ve saati gibi.) bilmenize gerek yoktur. 

  

Görüşme randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır. KESİNLİKLE FALCILIK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

bottom of page