top of page

DANIŞMANLIKLAR

Tüm danışmanlıklar Online telefon görüşmesi şeklinde yapılmaktadır.

Doğum Haritası Analizi

               1 saat 15 dk. /   500 TL

+6 Aylık Öngörülü /    600TL

+1 Yıllık Öngörülü /    750TL

Tam Kapsamlı Doğum Haritası Analizi

Popüler astrolojinin yanıltıcı algısının çok ötesine, doğum anınızın matematiğinin, doğumunuzdan gelen astrolojik etkilerin gizemlerine, astrolojik haritanıza doğru birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz.

Varoluşunuzdan gelen güçlü ve zayıf yanlarınızı, yaşamın size sunacağı fırsatları ve karşınıza çıkacak engelleri anlamak, içgüdüsel tepkilerinizi, bilinçaltınızda gizli kalmış inançlarınızı ve algı kalıplarını açığa çıkarmak için "Doğum Haritası Analizi" bir fener gibidir, kendinize mutlu bir yaşam kurmanız için yolunuzu aydınlatır. Gerçek kimliğinizi anlar ve kendiniz için daha doğru seçimler yapma şansını yakalarsınız.

Astrolojik harita doğum anımızdaki gökyüzünün fotoğrafıdır, bizim kullanma kılavuzumuzdur adeta. Yaşadığımız dünya, sonsuz bir evrenin içinde ve sürekli hareket halinde. Bizler, en küçük birimimize kadar bu akıl almaz varoluşun manyetik etkilerinin altında, kendi gerçekliğimizi tam anlayamadan günlük yaşamın koşuşturmacası içinde yaşayıp gidiyoruz. Oysa insan, sadece bir an durup gökyüzüne baktığında ve bizden büyük olan her şeyin farkına vardığında bile kendini başka bir gözle görüyor.

Haritalarımız, Güneş’in, Ay’ın, Güneş Sistemimizdeki gezegenlerin, onlarca farklı gök cisminin ve burçların etkisi altında ve herkes için neredeyse DNA kadar eşsiz bir yapıda. Doğum Haritanızı bilmek, potansiyellerinizi fark etmektir ve potansiyelinizin farkına varmak sizi özgürleştirir. Astrolojik danışmanlık almak bu anlamda, geçmişi iyi anlamak, gelecek potansiyellerine hazırlıklı olarak tam bugünü, bu anı yaşamayı ve yaşamın tadına varmayı sağlayabilir. Gerçekler özgürleştirir, özgür insan mutlu insandır. Kendinize bu hediyeyi vermek, kendiniz için yapacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır.

KESİNLİKLE FAL DEĞİLDİR! FALCILIK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR. Bu analizi alabilmek için Doğum bilgilerinizi tam ve net olarak bilmeniz gerekli bu bilgiler; Doğum Tarihi, Doğum Saati, Doğum Yeri bilgileridir. (Doğum saatinizi en fazla 30 dakikalık bir aralık içinde olabilir örneğin; 13:00 - 13:30 arası gibi.) Görüşme randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

Tek Soru - Tek Konu
tek soru.jpg

Tek Soru - Tek Konu Danışmanlığı

10 dk  /   125 TL

İki Soru - İki Konu Danışmanlığı

15 dk  /   175 TL

Üç Soru - Üç Konu Danışmanlığı

20 dk  /  225 TL

Soru danışmanlıklarında bana yönelteceğiniz örneğin "Evlilikle ve evlilik

sürecimle ilgili astrolojik  bir tahmininiz var mı " Gibi bir soru - konu

yöneltiyorsunuz. Bende Cevaplarını bulup olasılıklar eşliğinde tahmin-öngörü

yapıyorum. Yaklaşık 10 dakikalık bir telefon görüşmesi oluyor. Bu analizi alabilmek için Doğum bilgilerinizi tam ve net olarak bilmeniz gerekli bu bilgiler; Doğum Tarihi, Doğum Saati, Doğum Yeri bilgileridir. (Doğum saatinizi en fazla 30 dakikalık bir aralık içinde olabilir örneğin; 13:00 - 13:30 arası gibi.)             

Görüşme randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır. KESİNLİKLE FALCILIK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

Yıllık Öngörü

6 Aylık Öngörü (Benden öncesinde "Doğum Haritası Analizi" almış olanlara İNDİRİMLİ)

30-45 dk. /  300 TL

6 Aylık Öngörü (Benden daha önce "Doğum Haritası Analizi" almamış olanlara.)

30-45 dk. /   350 TL

1 Yıllık Öngörü (Benden öncesinde "Doğum Haritası Analizi" almış olanlara İNDİRİMLİ)

30-45 dk. /  500 TL

1 Yıllık Öngörü (Benden daha önce "Doğum Haritası Analizi" almamış olanlara.)

30-45 dk. /  550 TL

Bu danışmanlık çeşidinde ise daha önceden benden ya da bir başka meslektaşımdan "Doğum Haritası Analizi" almış olup sadece gelecek ayların tahminlerini merak edenler içindir. Satın alacağınız danışmanlık süresine göre 6 Ay yada 1 yıl boyunca yaşanabilecek transit ve ilerletim etkiler olasılıklar dahilinde tahminler eşliğinde değerlendirilir.  Bu analizi alabilmek için Doğum bilgilerinizi tam ve net olarak bilmeniz gerekli bu bilgiler; Doğum Tarihi, Doğum Saati, Doğum Yeri bilgileridir. (Doğum saatinizi en fazla 30 dakikalık bir aralık içinde olabilir örneğin; 13:00 - 13:30 arası gibi.)

Görüşme randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır. KESİNLİKLE FALCILIK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

Astrologer Writing Natal Chart
HORARY

Horary (Soru Astrolojisi) Analizi

10 dk  /   125 TL

Horary (Soru Astrolojisi) analizinde bana yönelteceğiniz örneğin "Sevgilimle ayrıldım tekrar barışır mıyız ? " Gibi bir soru yöneltiyorsunuz. Bende soruyu sorduğunuz-benim okuduğum anın haritasını çıkarıp cevaplarını bulup olasılıklar eşliğinde aktarıyorum. Yaklaşık 5-10 dakikalık bir telefon görüşmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Bu analizi alabilmek için Doğum bilgilerinizi (Tarih ve saati gibi.) bilmenize gerek yok. Görüşme randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır. KESİNLİKLE FALCILIK, ÜFÜRÜKÇÜLÜK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

Birlikte Tablete Bakmak
ÇOCUK NATAL

Çocuk Doğum Haritası Analizi

50 dk  /   325 TL

Çocuk doğum haritasını yorumlarken çocuğunuzun yetenek, gelişim, meslek, üniversite, kariyer vb. Konular üzerinde gidiyoruz büyütürken nelere dikkat edilmeli, siz ebeveynler olarak nasıl görünüyorsunuz, nelerden kaçınmalı, nerelere yönelmelisiniz şeklinde ilerliyor yapılan tüm yorumlar doğum haritasını içeriyor aslında hepsi öngörü niteliğinde olmuş oluyor. Sadece çocuğunuz için özel olabilecek evlilik hayatı vb. Özel görünen detayları sizlerle paylaşmıyorum. Sebebine gelirsek her ruh bir bireydir ve bu bilgiler kendine özeldir. Aslında tüm yorumlar hayat yolundaki sizin bilmeniz gereken şeyler olarak ilerliyor.  KESİNLİKLE FALCILIK, ÜFÜRÜKÇÜLÜK VB. BİR DURUMLA İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.

Bu analizi alabilmek için Çocuğunuzun doğum bilgilerinizi tam ve net olarak bilmeniz gerekli bu bilgiler; Doğum Tarihi, Doğum Saati, Doğum Yeri bilgileridir. (Doğum saatinizi en fazla 30 dakikalık bir aralık içinde olabilir örneğin; 13:00 - 13:30 arası gibi.)

Görüşme randevu alımınız ile birlikte planlanmaktadır.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

bottom of page