top of page

YENGEÇ YENİ AYI'NDA BURÇLAR (29 HAZİRAN 2022)

Bir Yeniay dönemine daha ilerliyoruz. 29 Haziran 2022 saat 05:52 de Yengeç Burcunda bir "Yeniay" gerçekleşiyor. Peki "Yengeç Yeniayında" burçları neler bekliyor ? işte tamda bu sorunun cevabı için bu yazıyı kaleme alıyorum.

Keyifli Okumalar 🙏


 
KOÇ BURCU

YÜKSELEN KOÇ ;

Yeniay aile hayatınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Bugünlerde aileniz ile daha çok vakit geçirmeyi isteyebilir, aile üyelerinizle ilişkinizi şifalandırabilirsiniz. Bir süredir görüşmediğiniz aile büyüklerine ziyaretlerde de bulunabilirsiniz. Öte yandan gayrimenkul alım-satım konuları ya da taşınma-yer değişikliği durumları da gündeme gelebilir. Bu durum bir miraslık meseleyle ilintili de olabilir. Bazılarınız için evlilik, söz, nişan gibi durumlar da söz konusu olabilir. Ailenin genişlemesi de mümkün olabilir.


BOĞA BURCU

YÜKSELEN BOĞA;

Yeniay yakın çevrenizle olan ilişkinizi ve bağlarınızı sorgulamanızı sağlıyor. Bu günlerde yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız ile daha fazla vakit geçirebilir, aranızdaki samimiyeti artırabilirsiniz. Bu çevreden bazı dargın olduğunuz kişilerle de barışabilirsiniz. Araç alım-satım mevzuları da gündeminizde olabilir. Öte yandan imzalık işler ve anlaşmalar üzerinde çalışmalar da yapabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili yeni gelişmeler, yeni kazanç kapıları da gündemde.


İKİZLER BURCU

YÜKSELEN İKİZLER;

Yeniay gelirlerinize etkileriyle gündemde. Bu günlerde kazancınızı değiştirecek işlere yönelebilir, yeni bir ortaklık için adımlar atabilirsiniz. Elinize toplu bir paranın geçişi de söz konusu olabilir. Gelir-gider dengenizi düzeltmek için bazı düzenlemelerde bulunabilir, yeteneklerinizi kullanarak kârlı çıkabilirsiniz. Bu yeniay arkadaşlık ilişkilerini de vurguluyor, rahatsız olduğunuz bazı ilişkilerden özgürleşmek adına adımlar da atabilirsiniz. Şifaya açık bir döngüdesiniz, içinden geçtiğimiz günler sizi bağlarınızdan da özgürleştirebilir.


YENGEÇ BURCU

YÜKSELEN YENGEÇ;

Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor ve sizi derinden etkiliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde ikili ilişkilerinizle ilgili karar vermeniz gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bazı kötü giden ilişkiler şifalanırken haritanızın aldığı etkiye göre ciddi bir ilişkiniz var ise evlilik-söz-nişan üzerine kararlara da götürebilir. Sosyal çevrenizle sosyalleşeceğiniz hayatınıza yeni insanları alacağınız bir dönem de olabilir. Bu dönemde tutamayacağınız sözler vermemeye de dikkat etmelisiniz.


ASLAN BURCU

YÜKSELEN ASLAN;

Yeniay içsel dünyanıza etkileriyle gündeme geliyor. Bugünlerde biraz enerji düşüklüğü yaşayabilir iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Bu süreci verimli geçirmek adına kendinizi keşfetmeye ve enerjinizi yükseltmeye yönelik çalışmalara odaklanmanız iyi gelebilir. Şifaya da açık bir dönemin içinden geçiyorsunuz bu günleri iyi değerlendirmelisiniz. Öte yandan seyahat planlarınız varsa bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz, önceden tüm planlamaları yapmak kolaylaştırıcı olabilir.


BAŞAK BURCU

YÜKSELEN BAŞAK;

Yeniay sosyal çevrenizi vurguluyor. Bugünlerde sosyal çevrenizle vakit geçirmek isteyebilir, arkadaş grubunuzla birtakım aktivitelere yönelebilirsiniz. Bazı arkadaşlık ilişkilerinde bazı pürüzler ve sorunlar söz konusu olabilir. Yapıcı olmaya özen göstermeli, geçici bir süreç olduğunu unutmamalısınız. Çevrenize yeni insanları alabilir sosyal ağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Grup ve ekip çalışmaları içinde bulunuyorsanız içinde bulunduğunuz çalışma alanı için de güzel günler olabilir. Umut ve hayallerinize ilerlediğiniz bir döngüdesiniz. Öte yandan bazı borçlanmalar da gündeminizde olabilir.

TERAZİ BURCU

YÜKSELEN TERAZİ;

Yeniay kariyerinizi vurguluyor. İçinden geçtiğimiz günlerde kariyer sürecinizle ilgili yeni adımlar atmak isteyebilir bazı değişikliklere gidebilirsiniz. İş alanı değişimi gibi şeyler söz konusu olabilir. Yöneticileriniz ve patronlarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. İletişim sorunları önünüzdeki bazı potansiyelleri engelleyebilir. Yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde ilerlerseniz içinden geçtiğimiz günler çalışma alanınızda sizi ön plana atacak günler de olabilir. Öte yandan evliliğiniz-ilişkiniz üzerinde de bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.


AKREP BURCU

YÜKSELEN AKREP;

Yeniay eğitim-öğretim, yurtdışı, seyahat konuları üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Bugünlerde kişisel gelişime yönelik yeni bir eğitime başlayabilir ya da mesleki bir eğitimin içinde bulunabilirsiniz. Bazı seyahat planları da gündeminizde olabilir, belkide bu durum yurtdışı konularıyla bağlantılı olabilir. Öte yandan çalışma hayatınızla ilgili önemli etkiler de devrede. Günlük rutinlerin ve çalışma temposunun arttığı günler olabilir, bu durum iş yerinizde bazı gerginlikler oluşturabilir. Geçici bir süreç olduğunu kendinize hatırlatarak ilerlemelisiniz.


YAY BURCU

YÜKSELEN YAY;

Yeniay dışarıdan akan gelirler konusunda sürpriziyle geliyor. Bugünlerde elinize toplu para geçişleri söz konusu olabilir. İçinde bulunduğunuz miras, nafaka, tazminat vb. konulara yönelik davalık durumlar varsa bu konularla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öte yandan eğer evliyseniz eşinizin gelirleri üzerinde etkili bir yenilik durumu söz konusu olabilir. Eşinizin işlerini düzenleyecek yeni anlaşmalar ve imzalık işler de söz konusu olabilir. Borçlanmak ve bir şeyler edinmek adına adımlar atacak olursanız borçlanmak istediğiniz miktar konusunda dikkat etmenizde fayda var. Gerçekçi ilerlemeli abartıdan kaçınmalısınız.


OĞLAK BURCU

YÜKSELEN OĞLAK;

Yeniay ikili ilişkileriniz evliliğiniz üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde eşinizle olan iletişiminize dikkat etmeli, evlilik bağınızı güçlendirecek aktivitelere yönelmelisiniz. Eğer bu yönde adımlar atarsanız evliliğiniz üzerinde şifa etkisi oluşturacak günlerden geçiyorsunuz. Öte yandan yeniay eğer evli değilseniz ikili ilişkilerinizle ilgili bir iyileşme ya da haritanızın aldığı etkiye göre evlilik-söz-nişan gibi durumları yada ciddileşmeyi tetikleyebilir. Hızlı karar almamaya çalışmalı gerçekçi olmalısınız. Aile hayatınızı ilgilendiren önemli gelişmeler de olabilir.


KOVA BURCU

YÜKSELEN KOVA;

Yeniay çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde günlük rutinleriniz üzerinde bir artış meydana gelebilir. Bu artış sebebiyle yoğun günler geçirebilirsiniz. Öte yandan çalışma hayatınız-işiniz üzerinde bir yenilik ve değişim durumu da söz konusu olabilir. Bir süredir istediğiniz özelliklere sahip size iyi gelecek bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Hastalıklar konusunda da dikkatli olmanız gereken bir yeniay sizi bekliyor olabilir. Beslenme konusunda aşırıya kaçmamalısınız.


BALIK BURCU

YÜKSELEN BALIK;

Yeniay aşk hayatınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde eğer bekarsanız karşınıza yeni başlangıçlar yapabileceğiniz fırsatlar çıkabilir, ruhunuza iyi gelecek insanlar hayatınıza girebilir. Eğer bir ilişki içindeyseniz ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanızı gerektirecek günlerden geçebilirsiniz. Bu kararlar ciddileşme yönünde olabilir. Bazı ilişkiler adına kıskançlık üzerine gerginlikler de söz konusu olabilir. Öte yandan bu günlerde yeni bir hobiye yönelebilir ya da spora başlayabilirsiniz. Bu dönemde harcadığınız paraya da dikkat etmeli, abartılı harcamalardan kaçınmalısınız.


345 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page