top of page

YAY BURCUNDA "SÜPER" DOLUNAY - BURÇ YORUMU (14 HAZİRAN 2022)

Bir Dolunay döngüsünün daha içinden geçiyoruz. 14 Haziran 2022 saat 14:51'de Yay Burcunda bir "Süper Dolunay" gerçekleşiyor. Peki "Süper Yay Dolunayında" burçları neler bekliyor ? işte tamda bu sorunun cevabı için bu yazıyı kaleme alıyorum.

Keyifli Okumalar 🙏

 

KOÇ BURCU

YÜKSELEN KOÇ ;

Dolunay eğitim-öğretim, seyahat, yurt dışı konularında etkileriyle gündeme geliyor. Bu günlerde içinde bulunduğunuz bir eğitim konusunun sonuca bağlandığını görebilir, aldığınız eğitimden beklediğiniz verimliliği sağlayabilirsiniz. Bir seyahat durumu da bu günlerde söz konusu olabilir. Yapacağınız bu seyahat yurtdışı ile alakalı konularla da bağlantılı olabilir. Öte yandan Dolunay rüyalarınıza da yansıyor. Karmaşık ve derin rüyalar görebilir, uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Bu günleri şifa adına çalışmalar yaparak geçirmek en iyisi olacaktır.

BOĞA BURCU

YÜKSELEN BOĞA;

Dolunay dışarıdan akan gelirler, eşin kazançları, ödemeler-harcamalar üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Bu günlerde geçmişten gelen, unutulan bazı borçlar ve ödemeler gündeme gelebilir. Bir borcu kapatabilir ve gelir-gider dengesini rahatlatabilirsiniz. Beklediğiniz toplu bir paranın elinize geçişi de söz konusu olabilir. Eğer evliyseniz eşinizin gelirleri de değişime uğrayabilir. Eşiniz yeni kazanç alanlarına da yönelebilir. Öte yandan bu günlerde davalık bir mevzunun gündeme gelişi de söz konusu olabilir. Bu günleri iç dünyanıza iyi gelecek çalışmalar yaparak geçirmek en iyisi olacaktır.


İKİZLER BURCU

YÜKSELEN İKİZLER;

Dolunay ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz üzerine ışık tutuyor. Bu günlerde insanlarla ve çevrenizle olan iletişiminize dikkat etmeli, aile bağlarınızı güçlendirmeye yönelmelisiniz. Eşinizle olan ilişkinizde Dolunay sürecinde belli-belirsiz birtakım problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemlere çözüm odaklı yaklaşmalı, geçici bir süreç olduğunu unutmamalısınız. Eğer bekarsanız bugünlerde evlilik-söz-nişan gibi konular da gündeminizde yer edebilir. Öte yandan ortaklıklar ve ortaklı kazançlarda göz önünde görünüyor. Yapacağınız grup çalışmaları size güç kazandırabilir. Bazı ortaklık durumlarında kadersel başlangıç-bitişler de söz konusu olabilir.


YENGEÇ BURCU

YÜKSELEN YENGEÇ;

Dolunay çalışma alanınıza ışık tutuyor. Bu günlerde çalışma hayatınızla ilgili konularda bir sonuçlanma yaşayabilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz iş fırsatını yakalayabilir, iş değiştirebilir belkide alanınızda terfi alabilirsiniz. Sorumluluklarınız konusunda bir başkalaşım dönemi içerisindesiniz. Eğer bireysel çalışıyorsanız bu dönemde ticari anlaşmalar-imzalık işler adına dikkatli olmanız gereken bir süreç olabilir. Öte yandan bu günlerde sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bağışıklığınız düşük olabilir. Eğer doğru adımlar atarsanız şifayı yakalamak için güzel günler olabilir. Gelirlerinize de önemli düzeyde etki edecek bir Dolunay sizi bekliyor.


ASLAN BURCU

YÜKSELEN ASLAN;

Dolunay aşk hayatınız, ilişkileriniz üzerine ışık tutuyor. Bu dönem kadersel başlangıç ve bitişlere gebe olabilir. Hayatınıza giren kişilere dikkat etmeli, önem vermelisiniz, belkide aşk bir seyahatin içerisinden gelebilir. Aşk hayatı dışında bu günleri en iyi bir spora yada hobi alanına yönelerek geçirebilirsiniz. Size iyi gelip enerjinizi tazeleyerek şifa akıtacaktır. Bu günlerde eskiyi unutmak yeniye doğru adımlar atmak iyi gelebilir. Çocuk haberi bekliyorsanız eğer bu günler çocuk konusunda da sevindirici de olabilir. Son olarak bu süreçte harcadığınız para konusunda fazla açılmamanız gerekiyor zira ilerleyen günlerde ödemeler konusunda zorluk yaşayabilirsiniz.


BAŞAK BURCU

YÜKSELEN BAŞAK;

Dolunay aile alanınıza ışık tutuyor. Bu günlerde aile fertleriyle geçirmek isteyebilir, ilişkinizi şifalandırmak isteyebilirsiniz. İş süreçlerinizde de yoğunluk söz konusu olabilir ve işiniz-aileniz konusunda ikilemde kalabilirsiniz. İşiniz konusunda bu dönemde vereceğiniz kararlar iyice düşünülmüş olmalı, anlık ve yüzeysel kararlar olmamalı. Dolunay sürecinde gayrimenkul konuları da gündemde olabilir (alım-satım-taşınma vb.). Dolunay dışarıdan akan gelirlere-eş gelirlerine de olumlu yansıyor gibi görünüyor. Bu günlerde aşk hayatınızda belli-belirsiz problemler de söz konusu olabilir.

TERAZİ BURCU

YÜKSELEN TERAZİ;

Dolunay yakın çevreniz ve ailenizle olan ilişkileriniz üzerine ışık tutuyor. Bu günlerde yakın çevreniz veya aileniz ile vakit geçirmek isteyebilir. Geri plana çekilebilirsiniz. Bir süredir görmediğiniz aile büyüklerinize ziyaretlerde de bulunabilirsiniz. Aşk hayatınız-evliliğiniz üzerine olumlu yansıyacak etkiler de devrede görünüyor. Romantik zamanlar geçirebilir, aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Öte yandan bu günlerde taşınma ve yer değişikliği konuları da gündeminizde olabilir. Sorumluluklarınız konusunda dağılacağınız günler geçirebilirsiniz. Yoğun bir dönem sizi bekliyor.


YÜKSELEN AKREP;

Dolunay gelir durumunuza-kazançlarınıza ışık tutuyor. Bugünlerde gelir alanınıza olumlu yansıyacak önemli anlaşmalar-imzalık işler gündem olabilir. İş büyütme, çalışma alanı genişletmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Atacağınız adımlar sayesinde yüksek kazançların kapısını aralayabilirsiniz. Bu kazançlar yetenekleriniz ile de ilgili olabilir. Bu dönemde harcamaların artacağı günlerden de geçebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili belli-belirsiz problemler de gündeme gelebilir. Çalışma temponuzun yoğunluğundan dolayı ilişkinizi geri planda tutmanız bazı tartışmaların fitilini ateşleyebilir. Sorumluluklarınızı dengede tutmanızda fayda var.YAY BURCU

YÜKSELEN YAY;

Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve hayatınızın birçok alanını etkiliyor. Bu günlerde yorgunluk ve enerji düşüklüğü yaşıyor olabilirsiniz. Sağlık konusunda hassas olduğunuz günler olabilir. Bağışıklığınızı yükseltecek gıdalara ve takviyelere yönelmek iyi gelebilir. Sizi yükseltecek aktiviteler içerisinde bulunmak daha iyi olacaktır. Öte yandan ikili ilişkilerinizde gündemde görünüyor kadersel karşılaşmalar ve başlangıçlara gebe bir hafta sizi bekliyor olabilir. Sorunlu giden bir ilişkiniz varsa arayı düzeltmek, ilişkiyi şifalandırmak için güzel günler olabilir. Kazançlarınızda da artışlar söz konusu olabilir.


OĞLAK BURCU

YÜKSELEN OĞLAK;

Dolunay iç dünyanıza etkileriyle gündeme geliyor. Bu günlerde enerji düşüklüğünde olabilirsiniz. Geri planda kalma ve dinlenme ihtiyacı artmış olabilir. Köprüden önceki son çıkış gibi bir Dolunay size ışığını yansıtıyor. Enerjinizi yükseltecek aktivitelere yönelmeli, güçlü bir toparlanışla ayağa kalkmalısınız. Geçmişinizi ve geçmişin yüklerini arındırmak adına yapacağınız çalışmalar bu dönemde maksimum yarar sağlayabilir. Bu dönemde atacağınız adımlar sayesinde kazançlarınız da olumlu seyredebilir, elinize toplu bir para geçişi olabilir. Ailenizin desteğini görebilirsiniz. Bu günlerde sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.


KOVA BURCU

YÜKSELEN KOVA;

Dolunay sosyal çevre alanına ışık tutuyor. Bu günlerde arkadaş çevrenizle vakit geçirmek isteyebilir bolca sosyalleşebilirsiniz. Bu tempo içerisinde arkanızda dönen görünmeyen gerçekler de gözle görülebilir hale gelebilir. Bazı arkadaşlık ilişkilerinin sorgulandığı günlerden geçebilir. Bazı kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Kadersel tanışmalar içinde önemli bir süreç olabilir hayatınıza girenlere dikkat edebilirsiniz, önemli kişiler olabilirler. Öte yandan umut ve hayal ettiğiniz bir iş de sürpriz bir şekilde karşınıza çıkabilir. Araç alım-satım yada seyahat konuları gündeminizde olabilir.


BALIK BURCU

YÜKSELEN BALIK;

Dolunay kariyer alanınıza ışık tutuyor. İçinden geçtiğiniz günlerde karşınıza gelecek yeni iş fırsatları olabilir. İş değişikliği yapabilir yada alanınızda bir terfi alabilirsiniz. İş sorumluluğunuzun değiştiği günlerden geçiyorsunuz. Gelirlerinizde artışlar da söz konusu olabilir. Bu günlerde alacağınız kararlar veya hareketleriniz gelecek iş süreçlerinizde yön belirleyici olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla ve yöneticilerinizle olan iletişiminizi güçlendirmelisiniz. Öte yandan sağlığınız konusunda da hassas bir hafta içinden geçirebilirsiniz. Sağlığınız konusunda sizi neyin etkilediğini anlamak zor olabilir. Beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.


 

Bu sürecinde birin ve bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde geçmesini diliyorum.

Işıkla 🤍

@astrologkemal

315 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page