top of page

KOÇ DOLUNAYI GÜNDEMİ (9 EKİM 2022)

9 EKİM 2022 saat 23.54’de “Koç” burcunda “Dolunay” gerçekleşiyor. Gelin hep birlikte dolunayın etkilerine bakalım;

  • Dolunaylar gökyüzünde Ay’ın en görünür halde olduğu zamanlardır. Aydınlatan bir enerji açığa çıkar. Bu ilke sebebiyle dolunay zamanlarında hiçbir şey gizli kalmaz. Dolunayın ışığıyla bakış açınızı geliştiren ve sizi aydınlatan günler içerisinden geçebilirsiniz. Bu dolunay özellikle ilişkiler üzerine aydınlanmalara gebe.

  • Dolunay hızın ve aksiyonun burcu Koç burcunda gerçekleşiyor. Zorlayıcı etkilerin gündemde olduğunu görebiliriz. İkili ilişkiler adına dikkatli olunması gereken günler olabilir.

  • İlişkilerle ilgili yorucu ve yıpratıcı deneyimler yaşayabiliriz. Bazılarımız için bitişleri getiren bu dolunay bazılarımız için yeni kapıları aralayabilir. Kötü giden ve yıpranan ilişkiler adına aslında orta yolu bulmak için atılan adımlar olumlu sonuçlanabilir. Fakat ben demekten bize odaklanmak zor olacağa benziyor.

  • Neyin doğru? neyin yanlış? olduğunu sorgulayabilir aynı zamanda bir hak arayışı içinde olabiliriz.

  • Kolektif açından düşündüğümüzde bu durum kitlesel bilince de yansıyabilir. Duyacağımız haberler, göreceğimiz olaylar bizleri adalet arayışına itebilir.

  • Dolunayın ışığı bizleri bireyselliğe de itebilir. Kimseyi önümüzde görmek istemeyebilir, asi bir tutum sergileyebiliriz. Burada önemli olan ben diyerek karşımızdaki kişilerin alanlarına müdahil olmamak-sınırları aşmamak olacaktır.

  • Tahammül sınırlarımızı zorlayacak kişiler ile karşılaşmak da mümkün olabilir. Abartılı davranış ve tepkilerden sakınmalı, öfkemize ve dürtülerimize hakim olmalıyız.

  • Bugünlerde karşınıza gelen seçimler adına da aceleci olmamalı büyük risklerden kaçınmalıyız. Sonucunu düşünmeden atacağımız adımlar bize zarar olarak dönebilir.

  • Medikal açıdan baş bölgesinden gelebilecek rahatsızlıklara, baş ağrılarına, migrenlere, diş problemlerine, yaralanmalara, kafa travmalarına, kesici-delici aletlerden gelebilecek tehlikelere, kan basıncıyla ilgili sorunlara aynı zamanda kazalara, yangın ve patlama gibi durumlara, saldırılara karşı açık bir dönem içerisinde de olabiliriz dikkat etmeli özellikle dalgınlığa mahal vermemeliyiz.

 

Her ne kadar iyi-kötü etkiler olsa da yaşanan her şey ilahi planda hayra hizmet edecektir.

Şans dolu bir dolunay olması dileğiyle.

Sevgiyle Kalın

🤍

@astrologkemal - @hylegakademi


51 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page