top of page

İKİZLER YENİ AYI'NDA BURÇLAR (30 MAYIS 2022)

Bir Yeniay dönemine daha ilerliyoruz. 30 Mayıs 2022 saat 14:30 da İkizler Burcunda bir "Yeniay" gerçekleşiyor. Peki "İkizler Yeniayında" burçları neler bekliyor ? işte tamda bu sorunun cevabı için bu yazıyı kaleme alıyorum.

Keyifli Okumalar 🙏

 
KOÇ BURCU

YÜKSELEN KOÇ ;

Yeniay yakın çevrenizle olan ilişkinizi ve bağlarınızı sorgulamanızı sağlıyor. Bu günlerde yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız ile daha fazla vakit geçirebilir, aranızdaki samimiyeti artırabilirsiniz. Bu çevreden bazı dargın olduğunuz kişilerle de barışabilirsiniz. Araç alım-satım mevzuları da gündeminizde olabilir. Bugünlerde kendi imajınızda bazı değişiklikler yapabilir yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Beklemediğiniz bir ilişki başlangıcı da söz konusu olabilir.


BOĞA BURCU

YÜKSELEN BOĞA;

Yeniay gelirlerinize etkileriyle gündemde. Bu günlerde kazancınızı değiştirecek işlere yönelebilir, yeni bir ortaklık için adımlar atabilirsiniz. Elinize toplu bir paranın geçişi de söz konusu olabilir. Gelir-gider dengenizi düzeltmek için bazı düzenlemelerde bulunabilir, yeteneklerinizi kullanarak kârlı çıkabilirsiniz. Bu yeniay iç dünyanızı da vurguluyor, rahatsız olduğunuz bazı durumlardan özgürleşmek adına adımlar da atabilirsiniz. Şifaya açık bir döngüdesiniz, içinden geçtiğimiz günler sizi bağlarınızdan da özgürleştirebilir.


İKİZLER BURCU

YÜKSELEN İKİZLER;

Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor ve sizi derinden etkiliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde ikili ilişkilerinizle ilgili karar vermeniz gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bazı kötü giden ilişkiler şifalanırken haritanızın aldığı etkiye göre ciddi bir ilişkiniz var ise evlilik-söz-nişan üzerine kararlara da götürebilir. Sosyal çevrenizle sosyalleşeceğiniz hayatınıza yeni insanları alacağınız bir dönem de olabilir. Bu dönemde tutamayacağınız sözler vermemeye de dikkat etmelisiniz.


YENGEÇ BURCU

YÜKSELEN YENGEÇ;

Yeniay içsel dünyanıza etkileriyle gündeme geliyor. Bugünlerde biraz enerji düşüklüğü yaşayabilir iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Bu süreci verimli geçirmek adına kendinizi keşfetmeye ve enerjinizi yükseltmeye yönelik çalışmalara odaklanmanız iyi gelebilir. Şifaya da açık bir dönemin içinden geçiyorsunuz bu günleri iyi değerlendirmelisiniz. Öte yandan kariyerinizle alakalı birtakım yenilikler, yükseliş-terfi gibi süreçler de gündeminizde olabilir.


ASLAN BURCU

YÜKSELEN ASLAN;

Yeniay sosyal çevrenizi vurguluyor. Bugünlerde sosyal çevrenizle vakit geçirmek isteyebilir, arkadaş grubunuzla birtakım aktivitelere yönelebilirsiniz. Bazı arkadaşlık ilişkilerinde bazı pürüzler ve sorunlar söz konusu olabilir. Yapıcı olmaya özen göstermeli, geçici bir süreç olduğunu unutmamalısınız. Çevrenize yeni insanları alabilir sosyal ağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Grup ve ekip çalışmaları içinde bulunuyorsanız içinde bulunduğunuz çalışma alanı için de güzel günler olabilir. Öte yandan bazı seyahat durumları da gündeminizde gelebilir. Umut ve hayallerinize ilerlediğiniz bir döngüdesiniz.


BAŞAK BURCU

YÜKSELEN BAŞAK;

Yeniay kariyerinizi vurguluyor. İçinden geçtiğimiz günlerde kariyer sürecinizle ilgili yeni adımlar atmak isteyebilir bazı değişikliklere gidebilirsiniz. İş alanı değişimi gibi şeyler söz konusu olabilir. Yöneticileriniz ve patronlarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. İletişim sorunları önünüzdeki bazı potansiyelleri engelleyebilir. Yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde ilerlerseniz içinden geçtiğimiz günler çalışma alanınızda sizi ön plana atacak günler de olabilir. Öte yandan dışarıdan para akışı da açık görünüyor bazı hakedişler gündeme gelebilir.

TERAZİ BURCU

YÜKSELEN TERAZİ;

Yeniay eğitim-öğretim, yurtdışı, seyahat konuları üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Bugünlerde kişisel gelişime yönelik yeni bir eğitime başlayabilir ya da mesleki bir eğitimin içinde bulunabilirsiniz. Bazı seyahat planları da gündeminizde yer alabilir, belkide bu durum yurtdışı konularıyla bağlantılı olabilir. Öte yandan ikili ilişkilerinizle ilgili yeni süreçlere doğru ilerleyebilirsiniz. Evlilik, söz, nişan gibi durumlar da söz konusu olabilir.


AKREP BURCU

YÜKSELEN AKREP;

Yeniay dışarıdan akan gelirler konusunda sürpriziyle geliyor. Bugünlerde elinize toplu para geçişleri söz konusu olabilir. İçinde bulunduğunuz miras, nafaka, tazminat vb. konulara yönelik davalık durumlar varsa bu konularla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öte yandan eğer evliyseniz eşinizin gelirleri üzerinde etkili bir yenilik durumu söz konusu olabilir. Eşinizin işlerini düzenleyecek yeni anlaşmalar ve imzalık işler de söz konusu olabilir. Borçlanmak ve bir şeyler edinmek adına adımlar atacak olursanız borçlanmak istediğiniz miktar konusunda dikkat etmenizde fayda var. Gerçekçi ilerlemelisiniz.


YAY BURCU

YÜKSELEN YAY;

Yeniay ikili ilişkileriniz evliliğiniz üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde eşinizle olan iletişiminize dikkat etmeli, evlilik bağınızı güçlendirecek aktivitelere yönelmelisiniz. Eğer bu yönde adımlar atarsanız evliliğiniz üzerinde şifa etkisi oluşturacak günlerden geçiyorsunuz. Öte yandan yeniay eğer evli değilseniz ikili ilişkilerinizle ilgili bir iyileşme ya da haritanızın aldığı etkiye göre evlilik-söz-nişan gibi durumları yada ciddileşmeyi tetikleyebilir. Hızlı karar almamaya çalışmalı gerçekçi olmalısınız.


OĞLAK BURCU

YÜKSELEN OĞLAK;

Yeniay çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde günlük rutinleriniz üzerinde bir artış meydana gelebilir. Bu artış sebebiyle yoğun günler geçirebilirsiniz. Öte yandan çalışma hayatınız-işiniz üzerinde bir yenilik ve değişim durumu da söz konusu olabilir. Bir süredir istediğiniz özelliklere sahip size iyi gelecek bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Hastalıklar konusunda da şifalandırıcı bir yeniay sizi bekliyor olabilir.


KOVA BURCU

YÜKSELEN KOVA;

Yeniay aşk hayatınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde eğer bekarsanız karşınıza yeni başlangıçlar yapabileceğiniz fırsatlar çıkabilir, ruhunuza iyi gelecek insanlar hayatınıza girebilir. Eğer bir ilişki içindeyseniz ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanızı gerektirecek günlerden geçebilirsiniz. Bu kararlar ciddileşme yönünde olabilir. Partnerinizle birlikte bir seyahat durumu da söz konusu olabilir. Öte yandan bu günlerde yeni bir hobiye yönelebilir ya da spora başlayabilirsiniz.


BALIK BURCU

YÜKSELEN BALIK;

Yeniay aile hayatınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Bugünlerde aileniz ile daha çok vakit geçirmeyi isteyebilir, aile üyelerinizle ilişkinizi şifalandırabilirsiniz. Bir süredir görüşmediğiniz aile büyüklerine ziyaretlerde de bulunabilirsiniz. Öte yandan gayrimenkul alım-satım konuları ya da taşınma-yer değişikliği durumları da gündeme gelebilir. Bu durum bir miraslık meseleyle ilintili de olabilir. Gelirlerinize birincil elden etki eden yenlikler de gündeminizde. Yeni kazanç kapılarına yönelebilirsiniz.


342 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page