top of page

HAFTALIK BURÇ YORUMU (4-10 TEMMUZ 2022)

Bu hafta burçları neler bekliyor ? 4-10 Temmuz gökyüzü gündemleri sizi nasıl etkiliyor? Bu soruların cevapları için bu yazıyı kaleme alıyorum.

Keyifli Okumalar 🙏


 
KOÇ BURCU

YÜKSELEN KOÇ ;

Haftaya ailevi ilişkileriniz gündeme gelerek başlıyorsunuz. Aileniz ile vakit geçirmek isteyebilir tatil planları yapabilirsiniz. Bu dönemde akraba ilişkileri de gündemde görünüyor. Akrabalarınız ile bazı konularda konuşmalar yapmak durumunda kalabilir, fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. İletişim sorunlarına dikkat etmeli abartılı etkileşimlerden uzak durmalısınız. Maddiyat konusunda güzel bir hafta sizi bekliyor olabilir.


BOĞA BURCU

YÜKSELEN BOĞA;

Haftaya yakın çevre etkileşimleriyle başlıyorsunuz. Bugünleri sosyalleşerek geçirmek isteyebilir bazı etkinlikler içerisinde bulunabilirsiniz. Bazı seyahat durumları da gündeminizde olabilir. Harcadığınız parayı kontrol etmeli aşırılıktan uzak durmalısınız. Öte yandan bu hafta enerjinizi değiştirmek adına imajınızda da bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlık konuları da gündeminizde olabilir.


İKİZLER BURCU

YÜKSELEN İKİZLER;

Haftaya kazançlarınız konusunda etkileşimlerle başlıyorsunuz. Kazançlarınız-kazanç kapınızla ilgili yeni kararlar almanızı gerektirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları akıllıca değerlendirmeli körü körüne risk almamalısınız. Öte yandan sosyal çevrenizin de genişlediği bir dönem içerisine doğru ilerliyorsunuz. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, çevreniz tarafından desteklenebilirsiniz.


YENGEÇ BURCU

YÜKSELEN YENGEÇ;

Haftaya ruh haliniz üzerinde yoğun etkilerle başlıyorsunuz. Enerjinizi dağıtacak alanlara yönelmelisiniz. Aksi takdirde sıkışmışlık hissi yaşayabilir, yön bulmakta zorlanabilirsiniz. İlgi alanlarınız-tutkularınız üzerine yoğunlaşmak daha iyi olacaktır. Bu dönemde spora yönelmek iyi olabilir. Öte yandan kariyeriniz üzerinde güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor olabilir. İşiniz konusunda bazı değişiklikler gündeminizde olabilir.


ASLAN BURCU

YÜKSELEN ASLAN;

Haftaya kariyer hayatınız üzerinde etkilerle başlıyorsunuz. Kariyer yolculuğunuzu güzel etkileyecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş yoğunluğunuzun ve günlük rutinlerinizin arttığı günlerden de geçebilirsiniz. Öte yandan tatil planlamaları yapabilir, enerjinizi yenileyeceğiniz dönemleri kurgulayabilirsiniz. Bazı arkadaşlık ilişkilerini sorgulayacağınız günlerden de geçebilirsiniz.


BAŞAK BURCU

YÜKSELEN BAŞAK;

Haftaya umut ve hayalleriniz üzerinde etkileşimlerle başlıyorsunuz. Bugünlerde bazı hedeflerinizi sorgulayabilir, hangi yöne doğru gideceğinizi seçmek konusunda zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız tarafından desteklenmek sürecinizi kolaylaştırabilir. Öte yandan dışarıdan akan gelirler konusunda gelişmeler de gündemde. Elinize toplu bir para geçişi söz konusu olabilir. Bu hafta harcamalar konusunda da fazla açılmamanız gereken günlerdesiniz.


TERAZİ BURCU

YÜKSELEN TERAZİ;

Haftaya kariyer konularınız üzerinde bazı gerginliklerle başlayabilirsiniz. İşiniz konusunda yöneticilerinizle olan iletişiminize dikkat etmeli gereksiz polemiklerden uzak durmalısınız. Bazılarınız için iş değişimi konuları da mümkün olabilir. Öte yandan seyahat alanınız da tetikleniyor. Bu hafta bazı seyahat planlamaları yapabilir, bir seyahate çıkabilirsiniz. Harcamaları kontrol altında tutmalı abartıya kaçmamalısınız.


AKREP BURCU

YÜKSELEN AKREP;

Haftaya özgürleşme isteği ile başlıyorsunuz. Bugünlerde yaşamınızın karmaşasından kurtulmak isteyebilir biraz inzivaya çekilebilirsiniz. Bazılarınız için taşınma-yer değişikliği konuları da gündemde olabilir. Rutinlerin yoğunluğu sebebiyle taşınma işlerini biraz erteleme durumunda da kalabilirsiniz. Öte yandan dışarıdan akan gelirler, eş gelirleri üzerinde olumlu etkiler barındıran bir hafta geçirebilir, maddi açıdan rahatlayabilirsiniz.


YAY BURCU

YÜKSELEN YAY;

Haftaya ikili ilişkileriniz, evliliğiniz üzerinde olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz. Eğer evliyseniz eşinizle olan ilişkinizde romantik günler yaşayabilir, paylaşımlar içinde bulunabilirsiniz. Eğer bekarsanız bu hafta yeni insanlarla tanışabilir ilişkiler üzerinde adımlar atabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa ilişkinizle ilgili ciddileşme üzerine kararlar da alabilirsiniz. Öte yandan ödemeler ve borçların gündeme gelmesi de söz konusu olabilir.


OĞLAK BURCU

YÜKSELEN OĞLAK;

Haftaya çalışma alanınız üzerinde bazı yenilikler ile başlıyorsunuz. Bugünlerde çalışma ve iş temponuzun arttığı günler geçirebilirsiniz. Bazılarınız için terfi-yükseliş durumları da söz konusu olabilir. Bazılarınız için de iş değişikliği konuları gündeme gelebilir. Öte yandan ilişkiniz ya da evliliğiniz konusunda bazı gerginlikler yaşayabileceğiniz bir hafta içerisindesiniz. İletişim konusunda dikkatli olmalı, aşırılıktan kaçınmalısınız.


KOVA BURCU

YÜKSELEN KOVA;

Haftaya çalışma hayatınız üzerinde yoğunluk ile başlıyorsunuz. İş yerinizdeki ve iş süreçlerinizdeki yoğunluk sebebiyle bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile olan iletişiminize dikkat etmeli, gereksiz polemiklerden uzak durmalısınız. Öte yandan bazılarınız için sağlık konuları da gündemde görünüyor. Ameliyat-küçük çaplı operasyon geçirme durumları söz konusu olabilir. Bağışıklığınıza da desteklemek iyi olabilir.


BALIK BURCU

YÜKSELEN BALIK;

Haftaya aşk hayatınız üzerinde etkilerle başlıyorsunuz. Var olan ilişkileriniz üzerinde bazı gergin durumların oluşabileceği bir hafta içerisindesiniz. Bu konular ilişkideki belirsiz durumlar üzerinde olabilir. İlişkinizi sağlamlaştırmaya yönelik adımlar atmalısınız. Öte yandan ailevi ilişkileriniz üzerine yoğunlaşacağınız bir dönem de olabilir. Uzun süredir görmediğiniz aile üyelerinizle görüşebilir, hasret giderebilirsiniz.339 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

댓글


bottom of page