top of page

BOĞA BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI YÜKSELEN BURÇLAR (30 NİSAN 2022)

Evet bir tutulma dönemi daha geldi çattı peki bireysel bazda nasıl etkiler alıyoruz ? Bu sorunun cevabı için bu yazıyı kaleme alıyorum. Aşağıdan "Yükselen Burcunuza" göre nasıl etkiler aldığınızı okuyabilirsiniz.

Keyifli Okumalar 🙏

 
KOÇ BURCU

YÜKSELEN KOÇ ;

Tutulma kazançlarınız, mali durumunuz üzerine etkileriyle gündeme geliyor. Bir süredir zihninizde planladığınız fakat arka planda tuttuğunuz konular gün yüzüne çıkıyor. Bu planlamalar sayesinde kazançlarınız üzerinde etkili olacak yeni bir girişim yapmanız mümkün olabilir. Beklemediğiniz bir şekilde güzel kazançlara erişebilirsiniz. Bu günlerde elinize toplu para geçişi de söz konusu olabilir. Öte yandan şifaya açık günler de sizi bekliyor olabilir. Yetenekleriniz üzerine de yoğunlaşacağınız bir dönem de olabilir.


BOĞA BURCU

YÜKSELEN BOĞA;

Tutulma burcunuzda gerçekleşiyor ve önemli etkileriyle gündeminize geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde hayatınızın akışını sorgulayabilir ve bazı önemli kararlar alabilirsiniz. Alacağınız bu karar belki bir ortaklık ya da evlilik üzerine olabilir. Öte yandan yeni bir imaj oluşturmak isteyebilir kendinizde ve görünümünüzde birkaç değişikliğe gidebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileri üzerinden de önemli destekler alabilir daha güçlü arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu dönem kadersel tanışmalar be başlangıçlar da mümkün görünüyor.


İKİZLER BURCU

YÜKSELEN İKİZLER;

Tutulma sizi bireysellik algınızdan çıkarmaya yönelik etkileriyle gündeme geliyor. İçinden geçtiğimiz günlerde ben yerine biz demeye odaklanabilir, herkesin hayrı için adımlar atmaya çalışabilirsiniz. Kendinizden ödün verip çevrenize odaklanacağınız günler de olabilir. Öte yandan iç dünyanız konusunda da bir şifalanma söz konusu olabilir. Öte yandan kariyerinizle ilgili bir yenilik de gündeme gelebilir. Yeni bir işe başlama ya da terfi alma gibi gelişmeler yaşayabilir, hayatınıza yeni bir renk katacak değişimler içinde bulunabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU

YÜKSELEN YENGEÇ;

Tutulma umut ve hayallerinize dokunuyor. Bu günlerde uzun süredir hayalini kurduğunuz şeylerin gerçekleştiğine şahitlik edebilir, enerjinizi yükseltecek yeni gelişmelere kucak açabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili bir yenilenme de söz konusu olabilir belki bir taşınma-yer değişikliği belki de bir seyahat sebebiyle sosyal çevrenizin değişimine şahitlik edebilirsiniz. Öte yandan bu günlerde yeni bir eğitime başlayabilir, kişisel gelişiminize odaklanabilirsiniz. Bu dönem evlilik-söz-nişan gibi gelişmeleriniz de olabilir.


ASLAN BURCU

YÜKSELEN ASLAN;

Tutulma kariyeriniz üzerinde etkileriyle gündeminize geliyor. Kariyeriniz konusunda yeni fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döneme doğru ilerliyorsunuz. Sürpriz bir şekilde karşınıza çıkacak yeni fırsatları değerlendirme yoluna gidebilir, kazançlarınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Eğer içinde bulunduğunuz bir proje varsa bu durumda terfi alma yükselme gibi süreçler de gündeminizde olabilir. Öte yandan toplum önündeki duruşunuzu etkileyecek farklı durumlarda söz konusu olabilir evlilik-söz-nişan vb.


BAŞAK BURCU

YÜKSELEN BAŞAK;

Tutulma sınırlarınızı sorguluyor. Ben kimim? neden burdayım ? nereye doğru gidiyorum ? yönünde sorgulamalarla birlikte yepyeni bir sürece adım atmanın eşiğinde olabilirsiniz. Kendinize yöneleceğiniz günler içinden geçebilir, size ve geleceğinize ışık tutacak bir eğitime başlayabilirsiniz. Bazı ani gelişebilecek seyahat ya da yurt dışı durumları da söz konusu olabilir. Eğer yurt dışıyla ilgili düşünceleriniz varsa bu dönemde buna yönelik başlangıç oluşturacak adımlar da atabilirsiniz. Öte yandan evlilik ya da ortaklık durumları da gündeminizde olabilir.

TERAZİ BURCU

YÜKSELEN TERAZİ;

Tutulma ortaklı kazançlar, borçlar, miras, eş gelirleri gibi konularda etkileriyle gündeme geliyor. Bazı ödemelerin ve borçların gündeme geldiği bir zaman dilimi olabilir. Bu durum birşey edinmi üzerine olabilir (ev, araba, gayrimenkul vb.) Öte yandan eşinizin kazançları üzerinde de bir yenilik durumu söz konusu olabilir, fikir ve düşüncelerini hayata geçirip yeni bir sürece adım atmanızı sağlayabilir. Bazı Teraziler için Miras konuları da gündemde görünüyor aileden akan gelirler-miraslar yönünde yeni gelişmeler olabilir. Elinize toplu para geçişi olabilir bu durum geçmişten bir hakediş yoluyla da olabilir.


AKREP BURCU

YÜKSELEN AKREP;

Tutulma evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler üzerine etkileriyle gündeminize geliyor. Eğer bekarsanız bu günlerde karşınıza çıkabilecek kişilere dikkat etmelisiniz, kadersel başlangıçlara gebe günlerden geçiyorsunuz. Eğer için içinde bulunduğunuz bir ilişki süreciniz varsa ciddileşme yönünde adımlar atmanızı sağlayacak gelişmeler yaşayabilir, evlilik-söz-nişan yapabilirsiniz. Öte yandan bu dönemde ani gelişmelerle birlikte yeni bir iş kurma-ortaklık yönünde adımlar atabilir kazançlarınıza yeni bir alan ekleyebilirsiniz.


YAY BURCU

YÜKSELEN YAY;

Tutulma çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Tutulmayla birlikte çalışma temponuzda yeni bir döneme geçiş yapabilir, günlük rutinleriniz üzerinde bir artış meydana getirebilirsiniz. Bu artış sebebiyle yoğun günler geçirebilirsiniz. Öte yandan çalışma hayatınız-işiniz üzerinde bir yenilik ve değişim durumu da söz konusu olabilir. Yeni bir işe girme terfi alma gibi durumlarla bağlantılı olabilir. Belkide uzun süredir istediğiniz özelliklere sahip size iyi gelecek bir iş fırsatı da yakalayabilirsiniz. Hastalıklarınız ve aile ilişkileriniz konusunda da şifalandırıcı bir tutulma sizi bekliyor.


OĞLAK BURCU

YÜKSELEN OĞLAK;

Tutulma aşk hayatınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Gireceğiniz bu yeni dönemle birlikte eğer bekarsanız karşınıza yeni başlangıçlar yapabileceğiniz kişiler çıkabilir, bu durum ruhunuza iyi gelebilir. Eğer bir ilişki içindeyseniz ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanızı gerektirecek günlerden geçebilirsiniz. Ciddileşme yönünde adımlar atabilirsiniz. Eğer evliyseniz uzun süredir beklediğiniz çocuk haberini alabilir, evliliğinize yeni bir boyut katabilirsiniz. Yakın çevrenizle de içli dışlı olacağınız günler olabilir. Öte yandan bu günlerde yeni bir hobiye yönelebilir yada spora başlayabilirsiniz.


KOVA BURCU

YÜKSELEN KOVA;

Tutulma aile hayatınız üzerinde etkileriyle gündeme geliyor. Bugünlerde aileniz ile daha çok vakit geçirmeyi isteyebilir, aile üyelerinizle ilişkinizi şifalandırabilirsiniz. Gireceğiniz yeni dönemle birlikte ailenizin genişlemesi de söz konusu olabilir (evlilikler-doğumlar vb.) Öte yandan gayrimenkul (ev, arsa vb.) alım-satım konuları ya da taşınma-yer değişikliği durumları da gündeme gelebilir. Gelirlerinize birincil elden etki eden yenlikler de gündeminizde görünüyor. Kazançlarınız üzerinde bereket artışı olabilir bu durum yeni kazanç kapılarıyla da bağlantılı olabilir. Yetenekleriniz üzerinden kazançlar sağlayabilirsiniz.


BALIK BURCU

YÜKSELEN BALIK;

Tutulma yakın çevrenizle olan ilişkinizi ve bağlarınızı işaret ediyor. Bu dönemle birlikte yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız ile daha fazla vakit geçirebilir, aranızdaki samimiyeti artırabilirsiniz. Çevrenizin genişlemesi-yenilenmesi de söz konusu olabilir. Öte yandan sürpriz bir şekilde uzun süredir beklediğiniz bir aracı almak yada satışını istediğiniz bir aracı satmak mümkün olabilir. İçinden geçtiğimiz günlerle birlikte kendi imajınızda bazı değişiklikler yapabilir, enerjinizi uzun vadeli olacak şekilde tazeleyebilirsiniz. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi, hayatınızla ilgili hissettiklerinizi masaya yatıracağınız ve gelecek planlamaları yapacağınız bir dönem de sizi bekliyor olabilir.


563 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page