top of page

SOLAR FİRE EĞİTİMİ

Tüm Eğitimler ve Seminerler  "Google Meet" platformu üzerinden online yapılmaktadır.

Solar Fire

"Solar Fire V9" Astroloji Programı Webinarı

Video Kaydı
Yapılacaktır!

Seminer Ücreti;

            600 ₺

Webinar Hakkında;

  • Astroloji programları içinde profesyonel Astrologlar tarafından en çok tercih edilen programlardan biri olan Solar Fire programı, çok kapsamlı bir yapıya sahiptir.        Astroloji ile ilgili bir çok farklı teknikte ve tradisyonda kullanılan hesaplama yöntemlerini altyapısında barındırır. Hemen hemen bütün Astroloji analizlerinde kullanılan gösterim türlerine ve ayarlara sahiptir.

  • Her seviyeden astroloji bilgisine sahip olanlara hitap eden bu eğitimde, detaylı anlatımlarla programla ilgili daha önce görmediğiniz, bilmediğiniz bir çok konuyu  inceleyip öğreneceğiz. Astroloji öğrenmeyi kolaylaştıran bu programla birlikte Astroloji öğrenme sürecinize ışık tutacağız.

  • Dersler "Google Meet" platformu üzerinden online yapılacak olup, derslerin video kaydı alınarak "Google Drive" platformu üzerinden sizinle paylaşılacaktır. İstediğiniz her an derslere erişim, kayıttan tekrar izleme ve dersleri tekrar etme şansınız olacaktır. Yani dersi kaçırdım derdi olmadan gönül rahatlığı ile derslere devam edebilir, istediğiniz kadar ders tekrarı yapabilirsiniz. Kursun kaydı 4 ay boyunca sizlere açık kalacaktır. Bir kere kayıt olduktan sonra 4 ay boyunca programı öğrenene kadar izleme şansınız olacaktır.

  • Eğitime kesin kayıt sonrası öğrenciler için açılan "WhatsApp" grubuna dahil edileceksiniz ve eğitim sonrası "2 Hafta boyunca" sorularınıza da yanıt bulabileceksiniz. (Online eğitimlerde geçerlidir! Video kaydı ile alınan eğitimlerde Whatsapp grubu bulunmamaktadır!)

  • Eğitim sonunda katılımcılara "Katılım Belgesi" verilecektir. 

  • Eğitimle alakalı diğer sorularınız için lütfen Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçin.

Satın aldıktan sonra lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

bottom of page